Connect with us

Hi, what are you looking for?

MALIMORAMALIMORA

Beauty

Czy tusz do rzęs jest dobry dla Twoich oczu?

Mascara

Wiele kobiet uważa tusz do rzęs za niezbędny element ich codziennej (i nocnej) rutyny kosmetycznej.Makijaż nie jest zakończony, dopóki nie zastosuje go, ponieważ odpowiedni tusz do rzęs może przekształcić zwykłą twarz w show-stopper.Odpowiedni produkt musi być wybrany, jednak, jeśli zamierzony wynik ma być zrealizowany.Spójrz na to, co Lancôme ma do zaoferowania; mają tusz do rzęs, który będzie pasował do reszty twoich materiałów kosmetycznych.

Jak i kiedy stosuje się tusz do rzęs?

Makijaż taki jak tusz do rzęs może być stosowany regularnie, aby subtelnie przyciągnąć uwagę do oczu.Jeśli idziesz na całkowicie naturalny wygląd i nie musisz pokrywać żadnych wad, możesz użyć go samodzielnie.Aby osiągnąć nieskazitelny wygląd “bez makijażu”, sparuj go z ulubionym podkładem, różem, bronzerem, rozświetlaczem i nagą lub bladoróżową szminką.Może być również stosowany jako wykończenie wieczornej rutyny makijażu.

Możesz polegać na odżywczych, sprawdzonych recepturach każdego dnia.Jeśli jednak priorytetem jest trwałość, wodoodporny tusz do rzęs jest mądrym wyborem.Możesz na nim polegać, jeśli istnieje szansa, że wilgoć mogłaby zniszczyć Twój makijaż.

TUSZ DO RZĘS LASH IDOL, KTÓRY DODAJE OBJĘTOŚCI

Tusz do rzęs Lash Idôle, zdobywca 177 wyróżnień na całym świecie, natychmiastowo podnosi, wydłuża i zwiększa objętość rzęs, o jakiej zawsze marzyłaś.

Włókna 360 mikrowłókien mocno chwytają każdą rzęsę od nasady aż po końce, a unikalnie wygięta szczoteczka z elastomeru unosi i wachluje rzęsy, nadając im efekt szerokiego spojrzenia. Żelowo-emulsyjna konsystencja jest lekka jak piórko i wygodna dla rzęs, a do tego utrzymuje się przez cały dzień, nie łuszcząc się i nie rozmazując. Z tą maskarą będziesz mogła sięgnąć gwiazd.

Używanie elastomerowej szczoteczki o specyficznie zakrzywionym kształcie to sekret uzyskania pożądanej objętości rzęs.
Użyj zakrzywionej strony tej 360-stopniowej szczoteczki z mikrofibry, aby szybko zbudować objętość rzęs, a zaokrąglonej strony, aby natychmiast je unieść. Efektem końcowym jest zestaw wachlarzowatych, zagęszczonych rzęs, które sprawią, że Twoje oczy będą wydawać się większe niż kiedykolwiek.

TUSZ DO RZĘS HYPNÔSE

Najlepiej sprzedająca się maskara w Europie*. Tusz do rzęs Lancôme Hypnôse może być łatwo nakładany warstwowo, aby uzyskać do 8 razy większą objętość bez zlepiania rzęs i utrzymuje się do 24 godzin.

Szczoteczka SoftSculptTM o 1000 włoskach została zaprojektowana tak, aby precyzyjnie pokryć formułą każdą rzęsę. Efektem jest gładsza, bardziej jednolita powłoka z mniejszą ilością nierówności. Do receptury Lancôme Hypnôse dodano prowitaminę B5, dzięki czemu rzęsy są bardziej miękkie.

HIPNOZA VOLUME-TO-WEAR

Skład tuszu Hypnôse Volume-à-porter został opracowany tak, aby nadać rzęsom wygląd znacznego wydłużenia. Rzęsy są pokryte mocnym kolorem od nasady aż po same końce, a tusz nakłada się z łatwością dzięki specjalnej elastomerowej szczoteczce, która pozwala na dokładną aplikację.

Z Hypnôse Volume-à-porter możesz osiągnąć nieskazitelną aplikację makijażu bez kłopotliwych grudek i smug. Wydłuż swoje rzęsy do niewiarygodnych rozmiarów.

Dlaczego warto robić zakupy w Lancome?

W świecie, w którym uroda i dbałość o siebie stają się coraz ważniejsze, Lancome wyróżnia się jako marka oferująca wysokiej jakości produkty dla osób, które chcą wyglądać i czuć się jak najlepiej. Dzięki zaangażowaniu w stosowanie wyłącznie najlepszych składników i najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii pielęgnacji skóry, Lancome stało się zaufaną marką w branży kosmetycznej. Niezależnie od tego, czy szukasz produktów do pielęgnacji skóry, makijażu, czy zapachów, Lancome ma coś do zaoferowania. I z zakresu punktów cenowych, jest coś dla każdego budżetu. Więc dlaczego warto kupować z Lancome? Ponieważ wybierając Lancome, wybierasz markę, która ma na celu pomóc Ci zaprezentować swoją najlepszą twarz.

Newsletter

You May Also Like

Fashion

Imagine a realm where passion for craftsmanship intertwines with the love for distinctive design, giving rise to a community that shares not just a...

Lifestyle & Travel

Comprehensive Legal Services First4Lawyers provides a broad spectrum of legal services to address various clients’ requirements. Whether it is a car accident compensation or...

Beauty

About Grandado Grandado’s emphasis on customer service is a novel concept in the context of Chinese business. To further demonstrate their dedication to providing...

Lifestyle & Travel

Fashion Eyewear One of the first UK opticians to sell glasses over the internet, Fashion Eyewear Ltd was founded by Tej Johal, a licensed...